Oferty pracy

Poniżej zamieszczamy nasze oferty pracy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: selección@gebomsa.com, podając numer referencyjny wybranej oferty.

CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych można przesyłać na adres seleccion@gebomsa.com.

OPERATOR POMPY DO BETONU Wrocław, Poznań.

Poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

OPERATOR POMPY DO BETONU

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Podstawowe funkcje

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku operatora pompy
• Niezbędne uprawnienia (pompy samojezdne)
• Dyspozycyjność i komunikatywność

Profil

Opis stanowiska:
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę pompy do betonu, w tym za dbanie o powierzony sprzęt

Aplikacje prosimy przesyłać mailem na adres: biuro@gebomsa.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).